Hakkımızda

Daylight Spa Merkezi

Biz Kimiz?

Daylightspa olarak yoğun iş hayatının bedeninize yüklediği stres, yorgunluk ve kaygılar ruhunuzu yıpratırken, eğitimli, deneyimli ve titiz kadromuzla size uygulayabileceğimiz masaj çeşitleri ve vücut bakımları size bedensel yenilenme ve ruhsal arındırma sağlayacaktır. Sizlere Türk hamamı, kese ve köpük masajı, aromaterapik yağ masajı, kahve ve kil masajı, sauna, jakuzi, buhar odası, yüzme havuzu, kar çeşmesi, tuz odası, gelin-damat hamamı, fitness, cilt bakımı,kuaför, cafe – vitamin bar, restaurant hizmetleri ile bedeninizi ve zihninizi rahatlatacak İstanbulda eşi benzeri olmayan bir hizmet sunuyoruz.

Masaj Çeşitlerimiz

Hizmetlerimiz

Daylight Spa ve Masaj Salonu olarak yoğun iş hayatının bedeninize yüklediği stres, yorgunluk ve kaygılar ruhunuzu yıpratırken, eğitimli, deneyimli ve titiz kadromuzla size uygulayabileceğimiz masaj çeşitleri ve vücut bakımları size bedensel yenilenme ve ruhsal arındırma sağlayacaktır.

  • Klasik Masaj
  • Sultan Masajı
  • Relaxing Masaj
  • İnce Doku Masajı
  • Bölgesel Masaj
  • Tai Masajı
  • Türk Hamamı
  • Tuina
  • Aroma Terapi
999+MUTLU MÜŞTERİ
25+MASÖRLERİMİZ
6+MASAJ ÇEŞİTLERİ
300RAHATLAMA ALANLARI

Daylight Spa Merkezi

Sizi Yenilememize İzin Verin

Daylight Spa Merkezi

Beyninizin ve Vücudunuzun

Rahatlamaya İhtiyacı Var

Müşterilerimiz

Bizim İçin Ne Diyor?

Otelde kalmadığım için otel hakkında yorum yapamayacağım ancak masaj kısmında genel olarak çalışanları tavrı iyiydi. Havuz, buhar odası ve saunası kocamandı. Uzak Doğulu olduğunu tahmin ettiğim kadınlar masaj yapıyor.

Ömür Kahraman

Bu yaşadığım en iyi masajlardan biriydi! Eşim ve ben bir çiftler masaj ve hamam vardı. Çalışanınızın yaptığı masaj mükemmel baskı ile harikaydı ve vücudumun her yerinde yüzüm ve saç derim bile dikkat çekti! Masajdan sonra saunada ve buhar odasında biraz zaman geçirdik, 

Elif Çan

Unutulmaz bir masaj ve hamam için Daylight Spa’yı öneririm! ! ! Kişisel masaj yaptırdığım için çok memnun kaldım, hayatımdaki en iyi masajdı. Elinde çok güçlü eller var ve ondan sonra kendinizi çok rahat ve sağlıklı hissediyorsunuz.

Demir Aslan

DÜŞÜNCELERİNİZ BİZE BİLDİRİN

KAYIT OLUP BİZE YORUMLARINIZ İLETİN.

ÇALISMA SAATLERİMİZ

Size Hangi Zamanlar Hizmet Veriyoruz?

Pazar8:00 to 18:30
Pazartesi9:00 to 16:30
Cuma-Cumartesi9:00 to 22:00

info@daylightspa.com

Sohbet Başlat
1
Web Sitemize Hoş Geldiniz.
Whatsapp iconuna tıklayarak bizimle görüşebilirsiniz.