Hizmetlerimiz

SPA MERKEZİ 

Size Neler Sunuyoruz ?

Klasik Spa

Kas gevşetici ve stres giderici, duyarlı, derine inen masaj. Kaslara yönelik bir masajdır. Hafif ya da kuvvetli dokunuşlarla kan dolaşımı hızlandırılır..

Relaxing Spa

Bu masaj ile vücudu rahatlatan ve tazeleyen teknikler kullanılır. Sinirler rahtlatılır ve iç huzur sağlanır. Baştan ayağınıza kadar yapılan hassas ama aynı zamanda derine inen masaj sayesinde gerilimler rahatlatılır ve yepyeni bir yaşam sevinci hissedersiniz..

Aroma Terapi

Aromaterapi masajında kullanılan yağların her birisinin farklı iyileştirici etkileri bulunmaktadır. Kimi yağlar sizi gevşetip rahatlamanıza yardımcı olurken kimi yağlar enerjinizi artıracak özelliklere sahiptir.

 

.

Tuina

Tuina masajı el baş parmakları ile yapılan eski bir masajdır. Chi eski dilde yaşam enerjisi anlamına gelmektedir. ve tuina masajı da chi’nin yani yaşam enerjisini dengelemeyi sağlıyor.

Tai Spa

Tayland’ da 2500 yıldan bu yana yapılan ve Tayland’ ıngeleneksel şifa sanatlarından bir tanesi olan Thai masajının temel yapısını Hint Yoga ve Çin’ in geleneksel tıbbı oluşturmaktadır.

Bölgesel Spa

Baş,boyun,ense,omuz-sırt, sırt-bel,kol ve bacak gibi bölgelere yapılan ve genellikle sorun olan bölgeye yönelik masaj uygulamasıdır. Doktor kontrolü ve tavsiyeleri doğrultusunda belirlenen bir program eşliğinde uygulanır.

Türk Hamamı

Osmanlı’dan günümüze kadar gelen tarihi ve kültürel bir yapılar olan Türk Hamamı özenle inşa edilmelidir. İlk aşamasından son aşamasına kadar kaliteli malzemeler kullanılmalı ve titizlikle çalışılmalıdır. Kişisel kullanım için veya ticari kullanım için ayrı dikkat gerektiren  Türk Hamamı yapımı  konusunda profesyonel hizmet almak için Daylightspa’ya başvurabilirsiniz..
_

Müsterilerimiz

Bizim İçin Ne Diyor?

_
Otelde kalmadığım için otel hakkında yorum yapamayacağım ancak masaj kısmında genel olarak çalışanları tavrı iyiydi. Havuz, buhar odası ve saunası kocamandı. Uzak Doğulu olduğunu tahmin ettiğim kadınlar masaj yapıyor.

Ömür Kahraman

Bu yaşadığım en iyi masajlardan biriydi! Eşim ve ben bir çiftler masaj ve hamam vardı. Çalışanınızın yaptığı masaj mükemmel baskı ile harikaydı ve vücudumun her yerinde yüzüm ve saç derim bile dikkat çekti! Masajdan sonra saunada ve buhar odasında biraz zaman geçirdik, 

Elif Çan

Unutulmaz bir masaj ve hamam için Daylight Spa’yı öneririm! ! ! Kişisel masaj yaptırdığım için çok memnun kaldım, hayatımdaki en iyi masajdı. Elinde çok güçlü eller var ve ondan sonra kendinizi çok rahat ve sağlıklı hissediyorsunuz.

Demir Aslan

DÜŞÜNCELERİNİZ BİZE BİLDİRİN

KAYIT OLUP BİZE YORUMLARINIZ İLETİN.

0 (552) 344 63 69

ÇALISMA SAATLERİMİZ

Size Hangi Zamanlar Hizmet Veriyoruz?

Pazar8:00 to 01:00
Pazartesi9:00 to 01:00
Cuma-Cumartesi9:00 to 01:00

info@daylightspa.com

Sohbet Başlat
1
Web Sitemize Hoş Geldiniz.
Whatsapp iconuna tıklayarak bizimle görüşebilirsiniz.