Daylight Şişli Masaj Salonu

Daylight Spa Şişli Masaj; Daylight Spa olarak yoğun iş hayatının bedeninize yüklediği stres, yorgunluk ve kaygılar ruhunuzu yıpratırken, eğitimli, deneyimli ve titiz kadromuzla size uygulayabileceğimiz masaj çeşitleri ve vücut bakımları size bedensel yenilenme ve ruhsal arındırma sağlayacaktır. Sizlere Türk hamamı, kese ve köpük masajı, aromaterapik yağ masajı, kahve ve kil masajı, sauna, jakuzi, buhar odası, yüzme havuzu, kar çeşmesi, tuz odası, gelin-damat hamamı, fitness, cilt bakımı, kuaför, cafe – vitamin bar, restaurant hizmetleri ile bedeninizi ve zihninizi rahatlatacak İstanbul’da eşi benzeri olmayan bir hizmet sunuyoruz.

Daylight Şişli Masaj Salonu olarak yoğun iş hayatının bedeninize yüklediği stres, yorgunluk ve kaygılar ruhunuzu yıpratırken, eğitimli, deneyimli ve titiz kadromuzla size uygulayabileceğimiz masaj çeşitleri ve vücut bakımları size bedensel yenilenme ve ruhsal arındırma sağlayacaktır.

Tüm Terapistlerimiz sertifikalı ve konusunda profesyonel kişilerdir. Salonumuzda Hijyen Kurulları ve Pandemi kuralları büyük bir titizlikle uygulanmakta olup. Tüm malzemelerimiz tek kullanımlıktır.

Şişli Hamam ve Sauna; Geleneksel mimarideki hamam kullanımınız bireysel olup, kullanım sonrası “itina ile hijyenik temizliği” sağlanmaktadır. Uzman terapistlerimiz tarafından uygulanan kese – köpük – masaj veya köpük – masaj hizmetlerinden dilediğinizi seçin.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet Başlat
1
Web Sitemize Hoş Geldiniz.
Whatsapp iconuna tıklayarak bizimle görüşebilirsiniz.